Szukasz sprawdzonego dostawcy wody dla firm do biur na Śląsku?

Firmom i klientom indywidualnym ze Śląska zapewniamy atrakcyjne ceny i regularne dostawy.

Aqua Angels

aqua-angels

NAWODNIENIE PRZEZ CAŁY DZIEŃ

AQUA ANGELS, EKSKLUZYWNA MARKA WODY ISLANDZKIEJ POCHODZENIA LODOWCOWEGO, TO POŁĄCZENIE TROSKI O TWÓJ STYL ŻYCIA I PRAKTYCZNEGO, EKOLOGICZNEGO OPAKOWANIA W STYLOWYM WYDANIU. MOŻESZ CIESZYĆ SIĘ SMAKIEM TEJ KRYSTALICZNIE CZYSTEJ WODY KAŻDEGO DNIA. PRAKTYCZNYCH SZKLANYCH BECZUŁEK MOŻESZ UŻYWAĆ W DOMU, W BIURZE I GDZIE TYLKO ZECHCESZ. NASZĄ METALOWĄ BUTELKĘ MOŻESZ NAPEŁNIAĆ WODĄ Z BECZUŁKI I MOŻE CI SŁUŻYĆ PODCZAS UPRAWIANIA SPORTU, SPĘDZANIA WOLNEGO CZASU, W SZKOLE JAK I PODCZAS INNYCH CODZIENNYCH CZYNNOŚCI. W RESTAURACJACH I SKLEPACH DOSKONALE SPRAWDZĄ SIĘ MINIMALISTYCZNE SZKLANE BUTELKI I METALOWE PUSZKI. PRODUKTY AQUA ANGELS SĄ DOSTARCZANE BEZPOŚREDNIO DO TWOJEGO DOMU LUB BIURA, ZGODNIE Z TWOIM ŻYCZENIEM.

UNIKALNE WŁAŚCIWOŚCI WODY Z LODOWCÓW

NATURALNIE ALKALICZNY ODCZYN PH WODY (8,8) JEST PRAWIE 80 RAZY WYŻSZY OD NEUTRALNEGO PH=7. WODA ALKALICZNA JEST JEDNYM Z PODSTAWOWYCH PRODUKTÓW SPOŻYWCZYCH, KTÓRY WG. SPECJALISTÓW W DZIEDZINIE ŻYWIENIA SPRZYJA UTRZYMANIU ZRÓWNOWAŻONEGO POZIOMU PH W ORGANIZMIE.

NISKI POZIOM MINERALIZACJI WYNOSZĄCY 59 MG/L NIE JEST OBICIĄŻAJĄCY DLA ORGANIZMU I NADAJE WODZIE UNIKALNY, DELIKATNY SMAK. DZIĘKI TEMU, NAWADNIANIE W CIĄGU DNIA STAJE SIĘ ŁATWIEJSZE, A ZARAZEM PRZYJEMNIEJSZE. Z TEGO RÓWNIEZ WZGLĘDU, WODA STANOWI ŚWIETNY DODATEK DO NAPOJÓW I ŻYWNOŚCI, GDYŻ NIE WPŁYWA NA ICH SMAK A TYM SAMYM ZWIĘKSZA TWOJE KULINARNE DOZNANIA. DZIĘKI JEJ LEKKIEMU SMAKOWI, TWOJE DZIECI POLUBIĄ PICIE TEJ CZYSTEJ WODY BEZ ŻADNYCH SOKÓW.

LODOWCOWE POCHODZENIE WODY WPŁYWA RÓWNIEŻ NA WYSOKĄ ZAWARTOŚĆ NATURALNIE ROZPUSZCZONEGO TLENU, KTÓRY SKUTKUJE NATYCHMIASTOWYM EFEKTEM REWITALIZACJI ORGANIZMU.

SZKLANE BECZUŁKI

SZKLANE BECZUŁKI NIE WPŁYWAJĄ NA SMAK WODY I DOSKONALE ZACHOWUJĄ JEJ WŁAŚCIWOŚCI, CO STANOWI PRZEWAGĘ NAD INNYMI OPAKOWANIAMI. MOŻESZ PRZECHOWYWAĆ 3 DREWNIANE SKRZYNKI JEDNA NA DRUGIEJ, NIE MA WIĘC POTRZEBY ZAGOSPODAROWANIA OGROMNEJ PRZESTRZENI DO PRZECHOWYWANIA WODY. BECZUŁKI SĄ PRODUKTAMI WIELOKROTNEGO UŻYTKU, CO ZNACZNIE ZMNIEJSZA POWSTAWANIE ODPADÓW.

STYLOWY SLIM-COOLER

WEDLE TWOJEGO WYBORU, DYSTRYBUTOR SLIM-COOLER SERWUJE WODĘ W TEMPERATURZE POKOJOWEJ JAK I WODĘ SCHŁODZONĄ. OPRÓCZ SWOJEGO LUKSUSOWEGO WYGLĄDU, SLIM-COOLER ZAWIERA RÓWNIEŻ FILTRY CHRONIĄCE WODĘ PRZED ZANIECZYSZCZENIAMI Z ZEWNĄTRZ. NIE MUSISZ MARTWIĆ SIĘ O SWOJE DZIECI - DYSTRYBUTOR NIE SERWUJE WODY GORĄCEJ. DBANIE O CZYSTOŚĆ PRODUKTU JEST NIEZWYKLE PROSTE: NASZ SERWISANT PRZYJEŻDŻA DWA RAZY DO ROKU I W CIĄGU 5 MINUT WYMIENIA WSZYSTKIE ELEMENTY KTÓRE MAJĄ STYCZNOŚĆ Z WODĄ.

MINI-DOZOWNIK

ISLANDIA – KRAINA OGNIA I LODU

ISLANDIA TO WYSPA POCHODZENIA WULKANICZNEGO NA OCEANIE ATLANTYCKIM, ZLOKALIZOWANA W PÓŁNOCNO-ZACHODNIEJ CZĘŚCI EUROPY, TUŻ POD KOŁEM PODBIEGUNOWYM PÓŁNOCNYM. JEJ DZIEWICZA NATURA I CZYSTE POWIETRZE CZYNIĄ JĄ JEDNYM Z NAJCZYSTSZYCH OBSZARÓW NA ŚWIECIE. TO KRAJ „OGNIA I LODU”. MOŻNA TU SPOTKAĆ POLA LODOWCOWE, STANOWIĄCE 10% OBSZARU ISLANDII, UDEKOROWANE NA ZMIANĘ ZJAWISKOWYMI WODOSPADAMI, CIEPŁYMI ŹRÓDŁAMI, GEJZERAMI JAK I ROZLEGŁYMI POLAMI LAWOWYMI. PRAWADNE TOPNIEJĄCE LODOWCE, MAJĄCE OD 30 DO 90 TYS. LAT, PRZYCZYNIŁY SIĘ DO UTWORZENIA TU ŹRÓDEŁ ARTEZYJSKICH Z KRYSTALICZNIE CZYSTĄ WODĄ. DZIĘKI PODŁOŻU WULKANICZNEMU, WODA MA NIEZWYKLE ZASADOWY ODCZYN PH. JEJ LODOWCOWE POCHODZENIE SPRZYJA RÓWNIEŻ NISKIEMU POZIOMOWI MINERALIZACJI I WYSOKIEJ ZAWARTOŚCI CZYSTEGO TLENU ROZPUSZCZONEGO POMIĘDZY CZĄSTECZKAMI WODY. POŁĄCZENIE TYCH UNIKALNYCH WŁAŚCIWOŚCI DAJE WODZIE JEJ WYRAFINOWANY I ROZPOZNAWALNY SMAK.

RÓWNOWAGA KWASOWO-ZASADOWA DLA ZDROWEGO STYLU ŻYCIA

PH (STĘŻENIE JONÓW WODOROWYCH) TO SKALA LOGARYTMICZNA O WARTOŚCIACH OD 0 DO 14. IM NIŻSZA WARTOŚĆ PH, TYM BARDZIEJ KWASOWY ODCZYN ROZTWORU. Z KOLEI IM WYŻSZA WARTOŚĆ PH, TYM BARDZIEJ ZASADOWY ODCZYN ROZTWORU. 7 STANOWI WARTOŚĆ NEUTRALNĄ.

RÓWNOWAGA KWASOWO ZASADOWA (PH) CIAŁA LUDZKIEGO JEST STANEM DYNAMICZNEJ RÓWNOWAGI KWASÓW I ALKALIÓW WE WSZYSTKICH JEGO PŁYNACH I KOMÓRKACH. ORGANIZM DZIAŁA LEPIEJ, GDY ODCZYN JEST BARDZIEJ ZASADOWY; JEDNAK PROCESY TRAWIENNE I METABOLICZNE ZACHODZĄCE W ORGANIZMIE W NATURALNY SPOSÓB TWORZĄ KWAŚNE ŚRODOWISKO. NIEPOŻĄDANE "ZAKWASZENIE ORGANIZMU" MUSI BYĆ ZATEM NEUTRALIZOWANE LUB RÓWNOWAŻONE PRZEZ SUBSTANCJE ALKALICZNE, CO TYM SAMYM ZAPOBIEGA USZKODZENIU TKANEK I NARZĄDÓW. KIEDY PH JEST ZBYT KWAŚNE, KOMÓRKI ZACZYNAJĄ UMIERAĆ NA SKUTEK TOKSYCZNYCH ODPADÓW I KWASOWOŚCI. NAWET NIEWIELKIE ZABURZENIE RÓWNOWAGI PH MOŻE WYWOŁAĆ POWAŻNE CHOROBY. LUDZKI ORGANIZM ROBI WSZYSTKO, ABY UTRZYMAĆ ZRÓWNOWAŻONE PH. JEŚLI TO KONIECZNE, ZACZYNA WYPUSZCZAĆ REZERWOWE SUBSTANCJE ALKALICZNE DO KRWI – GŁÓWNIE WAPŃ Z KOŚCI I ZĘBÓW - I WYKORZYSTYWAĆ JE DO WALKI Z KWAŚNYM ŚRODOWISKIEM.

ZNACZENIE TLENU W ORGANIZMIE

TLEN STANOWI ŹRÓDŁO ENERGII DLA ORGANIZMU LUDZKIEGO. TO Z NIEGO POBIERAMY 90% ENERGII. KREW JEST NATOMIAST ODPOWIEDZIALNA ZA DOSTARCZANIE TLENU DO WSZYTSKICH UKŁADÓW W NASZYM CIELE. TLEN USUWA SZKODLIWE ZWIĄZKI Z ORGANIZMU I STANOWI ISTOTNY CZYNNIK PROCESU SPALANIA TOKSYN. CO WIĘCEJ, SPOWALNIA PROCES STARZENIA KOMÓREK, USPOKAJA SYSTEM NERWOWY, WZMACNIA SERCE, REGULUJE TRAWIENIE, WSPIERA UKŁAD ODPORNOŚCIOWY ORAZ ZWALCZA UCZUCIE ZMĘCZENIA. WODA ZAWIERA TAK ZWANY TLEN CZĄSTECZKOWY, KTÓRY ROZPUSZCZA SIĘ POMIĘDZY CZĄSTECZKAMI WODY I MOŻE OSIĄGNĄĆ NATURALNIE MAKSYMALNĄ ILOŚĆ 10 MG/L. IM WYŻSZA TEMPERATURA WODY I ILOŚĆ MINERAŁÓW, TYM MNIEJ TLENU WODA JEST W STANIE PRZYJĄĆ.

OPINIE EKSPERTÓW

W 1931 ROKU NIEMIECKI NAUKOWIEC OTTO HEINRICH WARBURG (1883 – 1970) OTRZYMAŁ NAGRODĘ NOBLA ZA ODKRYCIE PRZYCZYN ZACHOROWAŃ NA RAKA. ODKRYŁ, ŻE GŁÓWNĄ PRZYCZYNĄ RAKA JEST ZASTĄPIENIE ODDYCHANIA TLENOWEGO W NORMALNYCH KOMÓRKACH CIAŁA PRZEZ FERMENTACJĘ CUKRÓW. KOMÓRKI ORGANIZMU LUDZKIEGO ODŻYWIAJĄ SIĘ POPRZEZ ODDYCHANIE TLENOWE, Z KOLEI KOMÓRKI RAKOWE ODŻYWIAJĄ SIĘ GŁÓWNIE POPRZEZ ZAKWASZAJĄCĄ FERMENTACJĘ CUKRÓW. NIEDOTLENIENIE I KWASOWOŚĆ SĄ ZATEM DWIEMA STRONAMI TEGO SAMEGO MEDALU. JEŚLI KTOŚ MA JEDNO Z NICH, MA RÓWNIEŻ I DRUGIE. USUWAJĄC 35% TLENU Z ZDROWEJ KOMÓRKI, MOŻNA JĄ PRZEISTOCZYĆ W KOMÓRKĘ RAKOWĄ W CIĄGU ZALEDWIE DWÓCH DNI. WSZYSTKIE NORMALNE KOMÓRKI MAJĄ MAKSYMALNE ZAPOTRZEBOWANIE NA TLEN, JENDAK KOMÓRKI NOWOTWOROWE MOGĄ ŻYĆ BEZ NIEGO.

"NIEZLICZONE NAZWY CHORÓB SĄ BEZ ZNACZENIA. ISTOTNY JEST FAKT, ŻE WSZYSTKIE MAJĄ WSPÓLNĄ PRZYCZYNĘ – NADMIAR KWASÓW W ORGANIZMIE", TWIERDZI DOKTOR THEODORE A. BAROODY W SWOJEJ KSIĄŻCE PT. „ALKALIZACJA ALBO ŚMIERĆ”.

"ZWIĘKSZONE ZAKWASZENIE ORGANIZMU JEST PRZYCZYNĄ WSZYSTKICH CHORÓB ZWYRODNIENIOWYCH. KIEDY NIE JESTEŚMY W STANIE WYELIMINOWAĆ WSZYSTKICH KWAŚNYCH I TOKSYCZNYCH SUBSTANCJI, NASZ ORGANIZM ZACZYNA JE MAGAZYNOWAĆ, CO Z KOLEI SKUTKUJE POJAWIENIEM SIĘ CHORÓB”, PODKREŚLA DOKTOR ROBERT O. YOUNG.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.