Niezależnie czy potrzebujesz wodę dla dużego przedsiębiorstwa, małego biznesu czy domu w którym dba się o zdrowie dobrze trafiłeś.

Dzięki nam otrzymasz:

  • Najwyższej jakości wodę.
  • Najnowocześniejsze, najbardziej higieniczne dystrybutory do wody.
  • Doskonałą obsługę z świetną komunikacją.

Sprawdź czy nasza oferta jest dla ciebie?

Nigdy nie korzystałeś/łaś z dostaw wody. Odpowiemy na wszystkie twoje pytania. Jesteśmy profesjonalną i uczciwą firmą która rozwiąże problem z dostawą wody. Gwarantujemy najlepszą jakość w stosunku do ceny."

Twój dotychczasowy dostawca nie obsługuje cie wystarczająco dobrze? Na twoim dystrybutorze jest pusta BUTLA a Ty nie możesz się doprosić o dostawę.

Chcesz zamienić dystrybutor butlowy na filtrujący? Wynika to z złej obsługi dotychczasowego dostawcy? Może masz dość przechowywania butli?

Możliwe że dzięki dystrybutorom filtrującym zaoszczędzisz pieniądze ponieważ główną cechą tych dystrybutorów jest niższa cena i stałe koszty. Jeśli jednak masz mniej niż 20 pracowników dobrze się nad tym zastanów. Nie musisz przechowywać wielu butelek i nie musisz ich często zmieniać. Jeśli będzie cię obsługiwać dobra firma która zagwarantuje Ci regularne dostawy różnica w cenie będzie niewielka- czym mniejszy personel tym mniejsza różnica w cenie. Niezależnie od liczby pracowników i kosztów pamiętaj o tym że zamieniasz górską wodę źródlaną z aktualnymi badaniami i atestami na przefiltrowaną wodę z kranu bez żadnych atestów i gwarancji. Rozważ swoje zdrowie i zdrowie twoich pracowników. Chociaż jakoś wody z dystrybutorów filtrujących ustępuje naszej wodzie posiadamy takie dystrybutory w naszej ofercie więc jeśli chcesz taki dystrybutor.

Twój dystrybutor do wody popsuł się lub wymaga sanityzacji?

Szukasz oszczędności na dostawie wody. Tutaj chyba nie pomożemy. Profesjonalizm nie jest tani chociaż próbujemy być konkurencyjni.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.