Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wodę dla potężnego przedsiębiorstwa, małego biznesu czy domu, w którym dba się o zdrowie dobrze trafiłeś.

Dzięki nam otrzymasz:

  • Najwyższej jakości wodę.
  • Najnowocześniejsze, najbardziej higieniczne dystrybutory do wody.
  • Doskonałą obsługę z świetną komunikacją.

Sprawdź czy nasza oferta jest dla ciebie?

Nigdy nie korzystałeś/łaś z dostaw wody? Odpowiemy na wszystkie twoje pytania. Jesteśmy profesjonalną i uczciwą firmą która rozwiąże problem z dostawą wody. Gwarantujemy najlepszą jakość w stosunku do ceny.

Twój dotychczasowy dostawca nie obsługuje Cię wystarczająco dobrze? Na twoim dystrybutorze jest pusta BUTLA a Ty nie możesz się doprosić o dostawę?

Chcesz zamienić dystrybutor butlowy na filtrujący? Wynika to z złej obsługi dotychczasowego dostawcy? Może masz dość przechowywania butli?

Możliwe, że dzięki dystrybutorom filtrującym zaoszczędzisz pieniądze ponieważ główną ich cechą jest niższa cena i stałe koszty. Jeśli jednak masz mniej niż 20 pracowników dobrze się nad tym zastanów. Nie musisz przechowywać wielu butelek i nie musisz ich często zmieniać. Jeśli będzie Cię obsługiwać dobra firma, która zagwarantuje Ci regularne dostawy różnica w cenie będzie niewielka- czym mniejszy personel tym mniejsza różnica w cenie. Niezależnie od liczby pracowników i kosztów pamiętaj o tym, że zamieniasz górską wodę źródlaną z aktualnymi badaniami i atestami na przefiltrowaną wodę z kranu bez atestów i gwarancji. Rozważ zdrowie swoje i swoich pracowników. Chociaż jakość wody z dystrybutorów filtrujących ustępuje naszej wodzie posiadamy je w naszej ofercie. Jeśli jesteś zainteresowany taką opcją zapraszamy do kontaktu.

Twój dystrybutor do wody się popsuł lub wymaga sanityzacji?

Szukasz oszczędności na dostawie wody. Tutaj chyba nie pomożemy. Profesjonalizm nie jest tani chociaż próbujemy być konkurencyjni.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.