Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wodę dla potężnego przedsiębiorstwa, małego biznesu czy domu, w którym dba się o zdrowie dobrze trafiłeś.

Dzięki nam otrzymasz:

  • Najwyższej jakości wodę.
  • Najnowocześniejsze, najbardziej higieniczne dystrybutory do wody.
  • Doskonałą obsługę z świetną komunikacją.

Aqua Angels

Aqua Angles

Ekskluzywna marka wody islandzkiej pochodzenia lodowcowego, to połączenie troski o twój styl życia i praktyczne, ekologiczne opakowania w stylowym wydaniu. Możesz cieszyć się smakiem tej krystalicznie czystej wody każdego dnia. Praktyczne szklane beczułki możesz używać w domu, w biurze i gdzie tylko zechcesz. Naszą metalową butelkę możesz napełniać wodą z beczułki i może Ci służyć ona podczas uprawiania sportu, spędzania wolnego czasu, w szkole jak i podczas innych codziennych czynności. W restauracjach i sklepach doskonale sprawdzą się minimalistyczne szklane butelki i metalowe puszki. Produkty Aqua Angels są dostarczane bezpośrednio do twojego domu lub biura, zgodnie z twoim życzeniem.

Szklane beczułki

Nie wpływają na smak wody i doskonale zachowują jej właściwości, co stanowi przewagę nad innymi opakowaniami. Możesz przechowywać 3 drewniane skrzynki jedna na drugiej, nie ma więc potrzeby zagospodarowania ogromnej przestrzeni do przechowywania wody. Beczułki są produktami wielokrotnego użytku, co znacznie zmniejsza powstawanie odpadów.

Stylowy Slim-Cooler

Wedle twojego wyboru, dystrybutor Slim-Cooler serwuje wodę w temperaturze pokojowej jak i wodę schłodzoną. Oprócz swojego luksusowego wyglądu, Slim-Cooler zawiera również filtry chroniące wodę przed zanieczyszczeniami z zewnątrz. Nie musisz martwić się o swoje dzieci - dystrybutor nie serwuje wody gorącej. Dbanie o czystość produktu jest niezwykle proste: nasz serwisant przyjeżdża dwa razy do roku i w ciągu 5 minut wymienia wszystkie elementy które mają styczność z wodą.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.